Олена Ковцун взяла участь у спільному засіданні постійних комісій та другій позачерговій сесії Теофіпольської селищної ради
Олена Ковцун взяла участь у спільному засіданні постійних комісій та другій позачерговій сесії Теофіпольської селищної ради

Поділитися новиною:

Олена Ковцун взяла участь у спільному засіданні постійних комісій та другій позачерговій сесії Теофіпольської селищної ради

Сьогодні відбуолося спільне засідання постійних комісій та друга позачергова сесія Теофіпольської селищної ради восьмого скликання, яку відкрив та провів голова Теофіпольської селищної ради Михайло Тененев.

Депутати опрацювали 37 питань внесених до порядку денного сесії, а саме:

1.Про Комплексну програму запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Теофіпольської селищної ради на 2021 – 2025 роки.

2.Про Програму підтримки діяльності Теофіпольського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки.

3.Про Програму «Територіальна оборона» на 2021-2023 роки.

4.Про Програму утримання та фінансової підтримки комунального підприємства «Теофіпольський стадіон» Теофіпольської селищної ради на 2021-2023 роки.

5.Про Програму діяльності комунальної установи «Теофіпольський трудовий архів» Теофіпольської селищної ради на 2021 рік.

6.Про Програму розвитку та підтримки первинної медико-санітарної допомоги комунального некомерційного підприємства «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Теофіпольської селищної ради на 2021 рік.

7.Про Програму медико-соціального забезпечення пільгових та соціально незахищених верств населення комунального некомерційного підприємства «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Теофіпольської селищної ради.

8.Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Теофіпольська багатопрофільна лікарня» Теофіпольської селищної ради на 2021 рік.

9.Про Програму підтримки діяльності Теофіпольської районної державної адміністрації у 2020 році.

10.Про Програму охорони навколишнього природного середовища на території Теофіпольської селищної ради на 2021 рік.

11.Про Програму з відзначення державних та професійних свят, ювілейних, святкових дат та здійснення інших заходів Теофіпольскої селищної ради на 2021 рік.

12.Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Тепловик» Теофіпольської селищної ради на 2021 рік.

13.Про розмір допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого.

14. Про внесення змін до рішення селищної ради від 03 грудня 2020 року №13-1/2020 «Про прийняття у комунальну власність комунального некомерційного підприємства «Теофіпольська центральна районна лікарня» Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

15. Про передачу комунального майна.

16. Про зміну засновника та затвердження Статутів комунальних підприємств в новій редакції.

17. Про реорганізацію комунальних підприємств.

18. Про внесення змін до рішення Теофіпольської селищної ради Хмельницької області від 03 грудня 2020 року №6-1/2020 «Про  затвердження структури та загальної чисельності, штатного розпису апарату Теофіпольської селищної ради та її виконавчих органів».

19.Про затвердження Положень про відділ та сектор Виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради.

20.Про створення Центру надання адміністративних послуг Теофіпольської селищної ради.

21. Про затвердження «Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Теофіпольській селищній раді та її виконавчих органах».

22. Про затвердження Положення про порядок підготовки та прийняття регуляторних актів Теофіпольською селищною радою.

23. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08 грудня 2020 року №29-1/2020 «Про затвердження Положень про відділи Виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради».

24. Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Теофіпольської селищної ради.

25. Про Програму підтримки діяльності громадських організацій на 2021 рік.

26. Про Комплексну програму «Піклування» Теофіпольської селищної ради на 2021 рік.

27. Про Програму соціально-економічного розвитку Теофіпольської територіальної громади на 2021 рік.

28. Про внесення змін до сільського бюджету Борщівської сільської ради на 2020 рік.

29. Про затвердження розпоряджень сільських, селищних рад.

30.Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

31. Про бюджет Теофіпольської селищної територіальної громади на 2021 рік.

32.Про припинення права користування  земельною ділянкою.

 33.Про передачу у  власність земельних ділянок.

 34.Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості).

35.Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

36. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

37. Різне.

За підсумками проведення сесії селищної ради прийнято виважені рішення, які сприятимуть подальшому розвитку Теофіпольщини.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6969 | Переглядів: 2664Дата публікації: 13:28 24.12.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації