Шановні працівники архівних установ та підрозділів району!
Шановні працівники архівних  установ та підрозділів району!

Поділитися новиною:

Шановні працівники архівних установ та підрозділів району!

24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ!

Щиро вітаємо з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ України!

Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю, України, про життя людини, суспільства і держави, яке має унікальний вплив на формування національної свідомості наших громадян та засвідчує вагомий внесок українців у суспільно-політичний та економічний розвиток.

Ще з часів Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького наші предки розуміли вагу й значення слова, плекаючи безцінні документовані свідоцтва життя народу. У повсякденному житті діяльність працівників архівів мало помітна, проте зберігаючи документи для наступних поколінь, ми виконуємо важливу відповідальну місію, наша праця заслуговує на високу суспільну повагу й підтримку, дає можливість поповнити знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути подих героїчної минувшини, перейнятися думками й почуттями славетних попередників, відкрити маловідомі сторінки їхнього життя.

З нагоди свята бажаємо вам людського щастя, міцного здоров’я, злагоди в родині, нових вагомих здобутків в ім’я розвитку Батьківщини!

З повагою

Архівний відділ Теофіпольської РДА

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6971 | Переглядів: 2631Дата публікації: 14:27 24.12.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації