Спільна праця – запорука успіху
Спільна праця – запорука успіху

Поділитися новиною:

Спільна праця – запорука успіху

Протягом 2020 року народним депутатом України Оленою Копачук постійно здійснювалася робота щодо вивчення ситуації в окрузі. Командою «СЛУГИ НАРОДУ» вивчались першочергові потреби на місцях, проводилась планомірна робота до того курсу, який спільно напрацьований для розвитку територій, зокрема Теофіпольського району як майбутньої громади.

За сприяння народного депутата України Олени Копанчук, Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 у 2020 році успішно реалізувала проєкт перекриття даху, в рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів», отримавши кошти державного та місцевого бюджетів  в розмірі 2 млн. 420 тис. грн., згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року №100 (із змінами розпорядження КМУ від 16.12.2020 №1570-р). Також, реалізовано проєкт заміни вікон в Теофіпольській ЗОШ І-ІІІ ст. №2. За рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам для соціально-економічного розвитку територій, загальною сумою 850 тис.  грн.

Для формування нового освітнього простору в навчальних закладах було перекрито дах, встановлено сучасні енергоефективні металопластикові вікна та двері, оновлено харчоблок.

У 2020 році завдяки спільним зусиллям різних гілок влади досягнуто значних результатів в закладах освіти району, адже належна матеріально-технічна база, створення комфортних умов навчання та виховання, є основою забезпечення якісного освітнього процесу та першочерговими завданнями, які потребують постійної уваги і вирішення.

 

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

було...

....стало

 

 

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

було...

.......стало

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6978 | Переглядів: 2585Дата публікації: 16:16 12.01.2021
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації