У новому році – нові вакансії від служби зайнятості
У новому році – нові вакансії від служби зайнятості

Поділитися новиною:

У новому році – нові вакансії від служби зайнятості

Шукаєте роботу? Безпечно, легально, надійно, швидко, зручно, безкоштовно… Заходьте на офіційний сайт Хмельницького обласного центру зайнятості, де база вакансій оновлюється щодня та обирайте вакансії від кращих роботодавців у рубриці «Шукаю роботу».

Шукаєте роботу? Безпечно, легально, надійно, швидко, зручно, безкоштовно…

Заходьте на офіційний сайт Хмельницького обласного центру зайнятості, де база вакансій оновлюється щодня та обирайте вакансії від кращих роботодавців у рубриці «Шукаю роботу».

На головній сторінці сайту необхідно клікнути активну кнопку «Шукаю роботу». У пошуку зазначити регіон та професію, розмір очікуваної заробітної плати. Виставити фільтр можна і по іншим критеріям, що спрощує пошук бажаної роботи.

Якщо Вас зацікавила пропозиція роботи, зателефонуйте в центр зайнятості чи філію Хмельницького ОЦЗ та дізнавайтеся про неї більше. Для цього потрібно назвати номер вакансії.

Станом на 13 січня 2021 року у базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічується 894 вакансій із заробітною платою від мінімальної до 28000 грн.

Переходьте за посиланням і знайдіть свою вакансію  https://khm.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

 

Хмельницький обласний центр зайнятості

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6980 | Переглядів: 2229Дата публікації: 11:16 15.01.2021
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації