Праця на благо громади
Праця на благо громади

Поділитися новиною:

Праця на благо громади

2020 рік видався нелегким. Весь світ зіткнувся з новим випробуванням, пандемією, яка змінила звичний уклад життя кожного. У зв’язку з поширенням інфекційної хвороби COVID-19 одним із пріоритетних напрямків роботи всіх гілок влади було забезпечення медичних закладів району засобами захисту, дезінфекції та обладнанням.

Разом з тим, вивчалися і інші проблемні питання та нагальні потреби медичних закладів, а також, закладів освіти, соціальної сфери району.

Народним депутатом України Оленою Копачук постійно здійснювалася робота щодо вивчення ситуації в окрузі.

Одним із гарних прикладів плідної роботи районного керівництва та сприяння народної депутатки стало придбання апарату ШВЛ (з функцією для новонароджених) та відеогастроскопічного комплексу  для КНП «Теофіпольська багатопрофільна лікарня» на загальну суму 1 млн. 470 тис.грн. А також, для Базальської АЗПСМ та Шибенської АЗПСМ придбано кардіографи загальною вартістю 100 тис.грн. Відповідне обладнання закуплено за рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам для соціально-економічного розвитку територій.

Нове медичне обладнання дасть можливість медичним закладам району надавати нові види медичних послуг населенню Теофіпольщини. А саме: виявлення та діагностику шлунково-кишкового тракту, хвороб серця, а апарат ШВЛ (з функцією для новонароджених) дасть змогу урятувати життя новонародженим.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6981 | Переглядів: 2637Дата публікації: 11:18 15.01.2021
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації