Про роботу Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2020 рік

Про роботу Старокостянтинівського місцевого центру
з надання безоплатної вторинної правової допомоги
за 2020 рік

Поділитися новиною:

Про роботу Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2020 рік

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА про роботу Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2020 рік

Протягом 2020 року відділ «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спрямував свою діяльність на створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, забезпечення участі у реалізації державної правової політики, реалізації пріоритетів роботи Координаційного центру з надання правової допомоги, виконання заходів, спрямованих на вирішення проблемних питань, що мають місце у діяльності місцевого центру.    

Робота бюро проводилась у чіткій відповідності до розроблених планів роботи місцевого центру, завдань, доручень Координаційного центру з надання правової допомоги та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

В період з 02 січня 2020 року по 18 грудня 2020 року зареєстровано 789 звернення. За результатами розгляду звернень надано 724 роз’яснення і консультацій, а також складено 15 заяв та 56 письмових відповідей на звернення громадян, зареєстровано 27 звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги .

В результаті розгляду письмових звернень про надання БВПД місцевим центром надано 15 наказів штатним працівникам для складення процесуальних документів та представництва інтересів клієнтів в суді.

На виконання наказів фахівцями здійснено 7 представництв інтересів клієнтів бюро в судових засіданнях.

З початку 2020 року посвідчувалося 4 довіреності представництво інтересів клієнтів в суді.

Працівниками бюро підготовлено та подано до суду 4 позовних заяви. В роботі Відділу знаходяться 6 справ, з них 3 подані до суду. За звітний період фахівцями бюро завершено 49 справ.

До Відділу звернулись особи:  від 35 до 60 років — 391 ; від 18 до 35 років — 195; понад 60 років — 199; до 18 років — 6.  

Більшість звернень від клієнтів надійшло від жінок — 428 звернень, від чоловіків —  391звернення.

Працівниками бюро з метою підвищення рівня правової обізнаності та правової свідомості жителів територіальної громади шляхом роз'яснення їм прав та можливостей вирішувати правові життєві питання у правовий спосіб, протягом 2020 року проведено 80 правопросвітницьких заходів.

З метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, щодо можливостей вирішення проблем у правовий спосіб, з початку 2020 року проведено 9 правопросвітницьких заходів, спрямованих на запобігання безробіттю для осіб, які шукають роботу та перебувають на обліку в Центрах зайнятості.

Протягом 2020 року працівниками центру та бюро правової допомоги здійснено 36 виступів щодо висвітлення діяльності БПД в засобах масової інформації.

З метою консолідації зусиль спрямованих на співпрацю в частині забезпечення прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством, Теофіпольським бюро за 2020 рік укладено 2 меморандуми.

З метою надання органам місцевого самоврядування, а також зацікавленим особам консультаційно-методичної допомоги з правових питань Теофіпольським бюро правової допомоги розроблено 5 методичних рекомендацій для ОМС та громадян.

З метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, розширення можливостей надання їм як первинної, так і вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах, з початку 2020 року здійснено 24 виїзди мобільних консультативних груп та проведено 93 прийомів громадян під час роботи дистанційних пунктів консультування. В дистанційному режимі, за допомогою скайп-зв’язку, здійснено 10 онлайн консультувань. В рамках реалізації програми “Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство” здійснено 3 виїзних прийомів громадян, під час яких проведено 6 правопросвітницьких заходів щодо роз’яснення питань земельного законодавства.

 

Заступник начальника відділу

Теофіпольське бюро правової допомоги

Старокостянтинівського МЦ з НБВПД                      М.В.Майдан

                                                                                            

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6982 | Переглядів: 1937Дата публікації: 11:30 16.01.2021
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації