Відео
Залишайся вдома – купуй онлайн
Здоров'я та добробут громадян - пріоритетне завдання Національного банку України в цей непростий час. Отримання фінансових послуг на час карантину має відбувати-ся безпечно для здоров’я громадян.
Додано: 17:30 13.04.2020

Закінчився термін дії картки – не хвилюйтеся, продовжуйте користуватися своєю карткою
Якщо у вас платіжна картка, строк дії якої закінчується під час карантину, непотрібно звертатися до відділення банку для її перевипуску – банки можуть вам подовжити строк її дії дистанційно.
Додано: 17:26 13.04.2020

Кредитні канікули
Маєте кредит, а через карантин не можете його погашати? Розуміючи складність ве-дення бізнесу, а також необхідність вимушених відпусток громадян за власний раху-нок в умовах карантину, Національний банк передбачив так звані «кредитні каніку-ли» – особливий пільговий період обслуговування кредитів для населення та бізне-су в період дії карантину та після його завершення. Здійснювати ці заходи рекомен-довано Національним банком усім банківським установам з метою допомогти пози-чальникам, які постраждали від поширення коронавірусу та впровадження надзви-чайної ситуації й карантину, пережити ці складні часи та стати на ноги після їх за-вершення.
Додано: 17:23 13.04.2020

Вдома і стіни допомагають: #stayhome – плати комуналку онлайн
Здоров'я та добробут громадян - пріоритетне завдання Національного банку України в цей непростий час. Отримання фінансових послуг на час карантину має відбувати-ся безпечно для здоров’я громадян.
Додано: 17:17 13.04.2020

Готівку на карантин!
Національний банк України закликає громадян обмежити використання готівки під час розрахунків на період карантину. У світі наразі немає наукового підтвердження, що банкноти передають вірусну інфекцію COVID-19 більше, ніж такі побутові речі як ключі від квартири чи мобільний телефон. Але й немає доказів, що вони цілком без-печні. Адже гроші активніше за будь-які речі подорожують із рук в руки, за день готівка змінює десятки власників, проходить сотні рук. Тому будьте обачними і мак-симально переходьте на безготівкові розрахунки, безконтактні та мобільні платежі за допомогою смартфонів. У випадку використання готівки дотримуйтеся правил дезінфекції, рекомендованих МОЗ України та ВООЗ – мийте руки або обробіть руки дезінфектором.
Додано: 17:09 13.04.2020

Ще відео
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації