Відео
Виступ Президента України Володимира Зеленського на комеморативному урочистому засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй з нагоди відзначення 75-ї річниці ООН
Виступ Президента України Володимира Зеленського на комеморативному урочистому засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй з нагоди відзначення 75-ї річниці ООН.
Додано: 16:08 22.09.2020

ШахрайГудбай!
Національний банк України запускає Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії картковому шахрайству. Кампанія має назву #ШахрайГудбай і має на меті убезпечити українців від потрапляння в руки шахраїв. Статистика показує, що близько 65% шахрайських дій - це соціальна інженерія, коли люди самі повідомляють шахраям платіжні реквізити своєї картки або здійснюють перекази на рахунки аферистів. За даними Кіберполіції за перші 5 місяців 2020 року їм надійшло від українців більше 12 000 заяв про шахрайські операції.
Додано: 14:33 09.07.2020

Залишайся вдома – купуй онлайн
Здоров'я та добробут громадян - пріоритетне завдання Національного банку України в цей непростий час. Отримання фінансових послуг на час карантину має відбувати-ся безпечно для здоров’я громадян.
Додано: 17:30 13.04.2020

Закінчився термін дії картки – не хвилюйтеся, продовжуйте користуватися своєю карткою
Якщо у вас платіжна картка, строк дії якої закінчується під час карантину, непотрібно звертатися до відділення банку для її перевипуску – банки можуть вам подовжити строк її дії дистанційно.
Додано: 17:26 13.04.2020

Кредитні канікули
Маєте кредит, а через карантин не можете його погашати? Розуміючи складність ве-дення бізнесу, а також необхідність вимушених відпусток громадян за власний раху-нок в умовах карантину, Національний банк передбачив так звані «кредитні каніку-ли» – особливий пільговий період обслуговування кредитів для населення та бізне-су в період дії карантину та після його завершення. Здійснювати ці заходи рекомен-довано Національним банком усім банківським установам з метою допомогти пози-чальникам, які постраждали від поширення коронавірусу та впровадження надзви-чайної ситуації й карантину, пережити ці складні часи та стати на ноги після їх за-вершення.
Додано: 17:23 13.04.2020

Ще відео
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації